*Speciale aflelvering van de Chinese filmladder*
Op het Filmfestival in Rotterdam draaien dit jaar Chinese en Chineestalige films in diverse programma-onderdelen: Tiger Awards, Hidden Histories (documentaires) en Spectrum. Er is ook een Ai Wei Wei Café, waarin documentaires van deze kunstenaar worden vertoond.
Kaartverkoop begint vrijdag 20 jan om 20.00 uur, tenzij je Tiger Friend bent – http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/tickets-en-info/
AFTER DARK, r: John Hsu, Taiwan 2011, 21 minuten, draait in verzamelprogramma Nothing without a woman or a girl; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/after-dark/
ALL THE LINES FLOW OUT, r: Charles Lim Yi Yong, Singapore 2011, 21 min., draait in verzamelprogramma On the Move; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/all-the-lines-flow-out/
APUDA, r: He Yuan, China 2010; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/apuda-de-shouhou/
BACHELOR MOUNTAIN, r: Yu Guangyi, China 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/guanggun/
Beijing 2003, r: Ai Weiwei, China 2003; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/beijing-2003/
BEIJING: THE SECOND RING, r: Ai Weiwei, China 2005; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/beijing-the-second-ring/
BEIJING: THE THIRD RING, r: Ai Weiwei, China 2005; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/beijing-the-third-ring/
BORN IN BEIJING, r: Ma Li, China 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/jing-sheng/
CHANG’AN BOULEVARD, r: Ai Weiwei, China 2004; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/chang-an-boulevard/
DISTURBING THE PEACE, r: Ai Weiwei, China 2009; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/disturbing-the-peace/
EGG AND STONE, r: Huang Ji, China 2012; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/jidan-he-shitou/ (Tiger Awards)
FAIRYTALE, r: Ai Weiwei, China 2008; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/fairytale/
HELLO, MR. TREE! r: Han Jie, China 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/hello-shu-xian-sheng/
I WANT TO REMEMBER, r: Sherman Ong, Singapore 2011, 26 minuten, in verzamelprogramma Nothing without a woman or a girl; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/i-want-to-remember/
I’M LISA, r: Charlotte Lay Kuen Lim, Maleisië 2010, 8 minuten, in verzamelprogramma Tiger Shorts 3; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/i-m-lisa/
THE INTERCEPTOR FROM MY HOMETOWN, r: Zhang Zanbo, China 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/you-yi-zhong-jing-jiao-zhuang-yan/
LAST FRAGMENTS OF WINTER, r: Edmund Yeo, Maleisië/Japan 2011, 24 minuten; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/last-fragments-of-winter/
LOST IN THE MOUNTAIN, r: Gao Zipeng, China 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/kong-shan-yi/
NING, r: Lichun Tseng, Nederland 2012, 8 minuten, in programma Made in Rotterdam 2; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/ning/
ONE OLD MAN, r: Hai Bo, China 2011, 19 min, voorprogramma bij Apuda; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/one-old-man/
ONE RECLUSE, r: Ai Weiwei, China 2010; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/one-recluse/
ORDOS 100, r: Ai Weiwei, China 2012; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/ordos-100/
REFLECT, r: Hsu Tsen-Chu, VS/Taiwan 2010, 4 minuten, in programma Chromotherapeutic Strips, http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/reflect/
RETURN TO BURMA, r: Midi Z, Taiwan/Myanmar 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/gui-lai-de-ren/
THE ROAD TOWARD JOKHANG, r: Zhao Yantao, China 2011, voorprogramma bij So Sorry; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/the-road-toward-jokhang/
SENTIMENTAL ANIMAL, r: Wu Quan, China 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/sentimental-animal/
SHADOW LIFE, r: Cao Fei, China 2011, 10 minuten, in programma Tiger Shorts 2; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/shadow-life/
SHATTERED, r: Xu Tong, China 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/lao-tang-tou/
A SIMPLE LIFE, r: Ann Hui, Hongkong 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/tao-jie/
SO SORRY, r: Ai Weiwei, China 2012; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/so-sorry/
SURVIVAL GUIDE FOR RADIOACTIVE VILLAGE, r: Liew Seng Tat, Tan Chui Mui, e.a., Maleisië 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/survival-guide-untuk-kampong-radioaktif/
TATSUMI, r: Eric Khoo, Singapore 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/tatsumi/
TWENTY DOLLARS, r: Lam See Chit, Hongkong 2011, 15 minuten, in programma Nothing without…; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/twenty-dollars/
THE UNFINISHED HISTORY OF LIFE, r: Cong Feng, China 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/the-unfinished-history-of-life/
WHEN THE BOUGH BREAKS, r: Ji Dan, China 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/wei-chao/
WHOSE EYES, r: Tan Tan, China 2011, 15 minuten, voorfilm bij Shattered; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/whose-eyes/
11 FLOWERS, r: Wang Xiaoshuai, China 2011; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/11-flowers/
5F-2, r: Chung Lee, Taiwan 2011, 24 minuten, in verzamelprogramma Nothing without…; http://www.filmfestivalrotterdam.com/nl/films/5f-2/